Minno Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
1500 TL üzeri tüm siparişlerde ücretsiz kargo

Hakkımızda

Hakkımızda (Biz Kimiz?)

Online ticaret sektörünün yenilikçi yüzü olan Eks Pazar; nitelikli ürünleri takipçileriyle buluşturmaktadır. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen bir çalışma çizgisine sahip olan firmamız, kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunmaktadır. Özellikle güvenli alışveriş konusunda etkili bir altyapıya sahip olan Eks Pazar, aynı zamanda kullanıcı dostu bir platform olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir.
 

Her zaman gelişimsel yönü ağır basan bir platform olarak etkili bir hizmetin merkezinde yer alan Eks Pazar, nitelikli outlet ürünlerin de adresi konumunda yer almaktadır. Böylece tam anlamıyla bütçe dostu bir hizmete imzasını atan Eks Pazar, her zaman müşteri memnuniyetini de önemsemektedir. Kol saatlerinden yazılım ürünlerine, medikal ürünlerden tekstil ürünlerine varıncaya kadar çok sayıda farklı ürünü sizlerle buluşturan Eks Pazar, kaliteli ürünlerin de adresi konumunda yer almaktadır.
 

Eks Pazar geniş ürün yelpazesi sayesinde tam da aradığınız özelliklere sahip ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Uygun fiyatlı bir kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmayı amaçlayan Eks Pazar, aynı zamanda güvenli bir ortamda alışveriş yapmanızı da mümkün kılmaktadır.
 

Her zaman online alışveriş noktasında profesyonel çözümler ortaya koyan Eks Pazar, sizlere müşteri dostu bir hizmeti sunmayı da amaç edinmiştir. Eks Pazar sektöre yenikçi bir yön vermek konusunda iddiası bulunan bir platformdur. Bu amaç doğrultusunda faaliyetlerini genişleten Eks Pazar her zaman nitelikli bir hizmetin de merkezinde yer almaktadır.

 • Ecom
  Ücretsiz Teslimat

  1000 TL Üzeri

 • Ecom
  Müşteri Hizmetleri

  Hızlı ve Kolay Destek!

 • Ecom
  Hediye Çeki

  Tavsiye Et Kazan!

 • Ecom
  Güvenli Ödeme

  %100 Güvenli Ödeme

Abone Olun ve 10% İndirim Kazanın

G En son mağazamız ve özel tekliflerimiz hakkında e-posta güncellemelerini alın.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5